Нагадаємо, що власник клубу увірвався на інтерв'ю тренера Юрія Калітвінцева і допустив нецензурні вирази на адресу суддівського корпусу УАФ.

До слова В УАФ пообіцяли жорстку реакцію на лайку Гельзіна після поразки від Шахтаря

Повірте, я не є показним матюкальником, це дійсно не мій спосіб вираження думок. Але коли на моїх очах і в усіх сенсах – за мій же рахунок арбітри демонстративно знущаються над моєю командою, безумовно, будучи впевненими, що в черговий раз будь діяння зійде їм з рук, тут всякому терпінню одного разу настане межа,
– сказав він.

Гельзін заявив, що глава комітету арбітрів Української асоціації футболу (УАФ) Лучано Лучі пригрозив йому покаранням за емоційну оцінку подій, що сталися в матчі УПЛ за участю його клубу. Він вважає це несправедливим.

"Я аж ніяк не пишаюся тими фразами, які були висловлені на камеру в минулу суботу, але я не маю наміру і відрікатися від суті викладеного: в український футбол повернулося системне беззаконня! Дозволю собі розчарувати Лучі і його сіньорат: системність свавілля досягла межи, що загрожує самому існуванню футболу України, і не тільки професійного", – сказав Гельзін.

Що трапилося у матчі Олімпік – Шахтар

• 6 березня Олімпік на власному полі приймав Шахтар у матчі 17 туру УПЛ. Переможцем протистояння стали підопічні Луїша Каштру – 0:1.
  • "Гірники" вийшли вперед у середині першого тайму зусиллями Додо. Олімпік відігрався до перерви, але головний арбітр зустрічі Юрій Іванов прийняв не саме однозначне рішення і скасував гол команди Юрія Калітвінцева, скориставшись системою VAR.
  • Президент Олімпіка Владислав Гельзін залишився обуреним скасованим голом своєї команди, та увірвався на післяматчевий коментар тренера донецького клубу, де нецензурно висловився щодо роботи арбітра та самого Лучі.