Півзахисник "Динамо" Георгій Цітаішвілі розповів, як команда поставилася до реакції фанатів на призначення Мірчі Луческу головним тренером. Про це Георгій розповів в інтерв'ю "ОТДУШИВДУШУ".

До теми: Жорстка позиція: ультрас "Динамо" розповіли, чи підтримуватимуть команду з Луческу

У кожного є право якось думати

Цітаішвілі вважає, що для команди вигідне призначення Луческу головним тренером. Водночас конфлікт тренера з ультрас він назвав прикрим.

"Прикро, звичайно. Ми заради них граємо у футбол. Хочемо, щоб вони приходили і підтримували нас, щоб заповнювалися трибуни. Бувають випадки, коли ти програєш або щось не виходить, але через їх підтримку ти граєш краще.

Прикро, що так вийшло, але у кожного є право якось думати. Ми, футболісти, розуміємо, що це вигідна угода для нас, "Динамо" й історії клубу. Потрібні зміни. Завжди були, як каже Ігор Суркіс, динамівські серця, а зараз ось такий досвідчений чоловік, який дуже багато дасть "Динамо", – сказав Георгій.

До речі: Луческу був дуже радий обіграти свій колишній клуб у Суперкубку, – тренер "Динамо"

Команда буде відстоювати Луческу

Георгій заявив, що команда підтримуватиме Луческу, якщо буде тиск від фанатів.

Якщо треба буде, то так. Я не капітан команди, не лізу в ці справи. Я молодий футболіст і не повинен лізти туди. У мене є інші проблеми й питання. Є капітан, є дорослі Бойко, Сидорчук та Буяльський, які й повинні обговорювати цей момент. Я не знаю, може, це вже обговорювалося,
– сказав Цітаішвілі.

Конфлікт ультрас та Луческу

Фанати "Динамо" обурені приходом Мірчі Луческу на тренерський місток команди. Причина в тому, що Луческу 12 років очолював "Шахтар" – принциповий суперник "Динамо".

Після офіційного призначення Луческу WBC Ультрас Динамо обіцяли протести і запустили в соцмережах хештег #ДинамоБезСуркісів.

28 липня ультрас зібралися біля клубного стадіону, де перебував Луческу. Фанати скандували: "Суркіси – ганьба "Динамо".

Унаслідок тиску фанатів Луческу подав у відставку, проте президент "Динамо" Ігор Суркіс не прийняв її.