Ярослава Богунова дискваліфікували на два роки. Також його оштрафували на 200 базових величин (близько 60 тисяч гривень). Причиною дискваліфікації є участь у договірних матчах, коли Богунов виступав за білоруський клуб "Нафтан".

До слова: УЄФА офіційно допустив "Зорю" до матчів Ліги Європи

Про які договірні матчі йде мова

  • Ярослав Богунов з 2013 року виступав у Білорусі. Спочатку за "Белшину", згодом "Нафтан". А після цього за "Крумкачи". Влітку 2019 року став гравцем ПФК "Львів".
  • За "Нафтан" він виступав у 2017 році. Саме тоді він і взяв участь у договірному матчі. Про це згодом футболіст і сам зізнався після допиту в поліції. Він отримав 900 євро за те, що "Нафтан" програв на виїзді брестському "Динамо".
  • В Білорусі розслідували серію договірних матчів за участі декількох команд, в тому числі "Нафтана". Богунов у цій справі проходив як свідок.
  • Розслідування договірних матчів закінчилося тюремним терміном лише для одного футболіста – Олексія Козлова. Михайло Горбачов, який і передав гроші Богунову, був засуджений до обмеження волі на три роки без направлення в заклад відкритого типу.
  • Рішення щодо дискваліфікації Богунову було прийнято ще 6 серпня. Окрім нього, дискваліфікували ще 15 футболістів, трьох з яких – пожиттєво.