У вівторок, 25 червня, на Євро-2024 пройдуть чотири матчі останнього туру. В одному із них участь візьме Франція, яка протистоятиме збірній Польщі, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Франція жадає першого місця

Польща стала першою збірною, яка достроково завершила виступи на чемпіонаті Європи. Команда Міхала Пробєжа поступилась нідерландцям та австрійцям та забронювала за собою останнє місце.

Тож останній тур перетворився для "Кадри" на формальність. Особливим ця гра має бути хіба що для Роберта Левандовського, який проводить свій останній Євро у кар'єрі.

У французів же є мета – стати переможцем групи. На жаль для команди Дешама, не все від неї залежить. Щоб вибороти лідерство у квартеті, Франції треба перемогти Польщу із більшою різницею, ніж Нідерланди – Австрію у паралельній грі.

Залишається під питанням участь Мбаппе, який у першому турі зламав ніс. Скоріш за все, тренер побереже свого лідера на плей-оф. Також варто очікувати ротації від Дешама та появи Барколя, Коло-Муані або Конате.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Франція – Польща користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Франція – Польща. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Франція – Польща 1:1

Голи: Мбаппе, 56 (з пенальті) – Левандовський, 79 (з пенальті)

Франція: Меньян, Кунде, Упомекано, Саліба, Ернандес, Тчуамені, Канте, Рабйо, Дембеле, Барколя, Мбаппе

Польща: Скорупський, Давидович, Беднарек, Ківіор, Франковськи, Шиманськи, Модер, Зєлінськи, Залевськи, Урбанськи, Левандовський

Відеоогляд матчу

Дивіться найкращі моменти поєдинку Франція – Польща

Статистика матчу

Підсумкові цифри поєдинку Франція – Польща.

Фінальний свисток

Франція зіграла внічию 1:1 з Польщою. Команда Дешама зайняла друге місце в групі D та вийшла в 1/8 фіналу. Поляки фінішували останніми та залишають турнір.

90+2 хвилина

Жовту картку отримав Свідерський.

90 хвилина

Арбітр додав 5 хвилин. У французів ще є час вирвати перемогу.

89 хвилина

Давидович отримав жовту картку.

87 хвилина

Кутовий у виконанні Мбаппе.

79 хвилина

ГООООЛ! Левандовський реалізував пенальті. Форвард пробив у той самий кут, але зробив це більш точно. 1:1.

78 хвилина

Поляки будуть перебивати пенальті.

77 хвилина

Меньян парирує удар Левандовського!

76 хвилина

Арбітр побіг дивитися відеоповтор. Це фол і пенальті у ворота Франції.

74 хвилина

Падіння Свідерського у штрафному майданчику Франції. Арбітр показує, що все було чисто.

72 хвилина

Роберт Левандовський пробив у нижній кут воріт. Форварду деща забракло влучності.

68 хвилина

Подвійна заміна у виконанні Міхала Пробєжа. На поле вийшли Свідерський та Курас замінили Шиманського та Залевського.

64 хвилина

Черговий небезпечний прорив Дембеле. Дещо неточну передачу виконав вінгер.

61 хвилина

Перші заміни у Франції. Поле залишили Баркола, Канте та Рабіо. У гру вступили Жиру, Камавінга та Грізманн.

56 хвилина

ГООООЛ! Мбаппе реалізував пенальті! Це перший гол нападника на Євро-2024. 1:0.

55 хвилина

Арбітр вказує на одинадцятиметрову позначку. Ківьор збив Дембеле у штрафному майданчику.

50 хвилина

Знову Мбаппе небезпечно пробиває зі свого флангу. М'яч просвистів поруч зі стійкою.

49 хвилина

Мбаппе пробив з убивчої позиції. Скорупський блискучим сейвом відбив м'яч.

20:08, 25 червня

Другий тайм розпочався

Футболісти поновили гру.

Статистика першого тайму

Помітною перевагою володіють французи.

Кінець першого тайму

Футболісти обох команд пішли на 15-хвилинну перерву.

45 хвилина

Знову Мбаппе на вістрі атаки "Ле Бльо". Нападник пробив низом, але голкіпер "Кадри" сама надійність.

43 хвилина

Адрієн Рабіо (Франція) отримав гірчичник за небезпечний підкат.

42 хвилина

Фірмовий прохід Мбаппе завершився небезпечним ударом. Скорупський нейтралізував спробу француза.

38 хвилина

Чуамены завдав сильного удару по воротах Скорупського. На щастя для поляків м'яч влучив в одного із захисників.

34 хвилина

Левандовський пробив головою після навісної передачі. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

28 хвилина

Тайм-аут у поєдинку. Футболістам дали можливість відновити водний баланс за спекотної погоди.

24 хвилина

Залевський (Польща) отримав жовту картку за грубий фол.

19 хвилина

Небезпечна атака у виконанні Франції. Дембеле пробив з близької відстані, але Скорупський відвів загрозу.

15 хвилина

Відповідь Польщі. Урбанський зіграв на добиванні, але Меньян знову на висоті.

11 хвилина

Небезпечний момент поблизу воріт Польщі. Ернандес на швидкості увірвався в штрафний майданчик "Кадри" та пробив у лівий кут. Скорупський виконав ефектний сейв.

6 хвилина

Зелінський (Польща) пробив з-за меж штрафного майданчика. Голкіпер "Ле Бльо" Меньян на місці.

4 хвилина

Невдала спроба Бредлі Баркола (Франція) увірватися в штрафний майданчик поляків.