У понеділок, 1 липня, відбудуться два матчі 1/8 фіналу на Євро-2024. Центральна зустріч цієї стадії відбудеться у Дюссельдорфі, де віцечемпіони світу Франція протистоятиме екссупернику українців Бельгії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Клишаві фаворити

Підопічні Дешама та Тедеско слабко провели групову стадію, вигравши лише по одному матчу. Французи здолали Австрію лише завдяки автоголу, тоді як з голандцями та поляками розписали нічию.

Це залишило "Ле Бле" на другому місці у групі. Натомість Бельгія посіла аналогічну позицію у не надто важкому квартеті з Румунією, Словаччиною та Україною. При цьому словакам команда Тедеско програла у першому турі, а у грі з "синьо-жовтими" була близькою до поразки.

Тепер же у команд є шанс довести фанатам свої претензії на високі місця. Для кожної з них фініш раніше півфіналу вважатиметься за провал, тому ставки доволі високі.

Бельгія все так само не зможе розраховувати на Вітцеля та Меньє, що робить і без того неідеальний захист команди проблемною ланкою. У свою чергу Дешам продовжує залишатися без Комана, який заліковує травму.

Орієнтовні склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Франція – Бельгія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Відеоогляд матчу

Дивіться найцікавіші моменти поєдинку Франція – Бельгія

Статистика матчу

Підсумкові статичтичні дані поєдинку

Кінець матчу

Фінальний свисток. Франція виходить у чвертьфінал Євро-2024.

90 хвилина

Арбітр додав три хвилини.

85 хвилина

ГОООЛ! Франція забиває. Коло Муані завдав результативного удару. 1:0. Не обійшлося без рикошету.

Автором голу визнали Вертонгена (Бельгія).

Відео голу

83 хвилина

Кевін Де Брюйне повинен був забивати. Меньян врятував збірну Францію.

78 хвилина

Головний тренер Бельгії Доменіко Тедеско отримав гірчичника від арбітра.

78 хвилина

Мбаппе марнує ще один момент.

76 хвилина

Жовту картку отримав Вертонген (Бельгія).

74 хвилина

Саліба завдав красивого удару по воротам Бельгії. Знову повз ворота.

69 хвилина

Чергова спроба Чуамені пробити з далекої дистанції. М'яч просвистів над поперечиною.

66 хвилина

Лукаку заробив аут. Фактурний форвард малопомітний на полі.

63 хвилина

Бельгія провидить заміну. Мангала вийшов на поле, а на лаву сів Опенда.

62 хвилина

Заміна у Франції. Тюрам залишає поле. В гру вступає Коло Муані.

61 хвилина

Прорив Карраско (Бельгія). Тео Ернандес в останню мить вибив м'яч на кутовий.

54 хвилина

А ось і Мбаппе нагадав про себе небезпечним ударом. Знову вище воріт.

51 хвилина

Тюрам прбив головою метрів з п'яти. М'яч пролетів вище воріт.

49 хвилина

Чуамені ефектно пробив з меж штрафного майданчика. Голкіпер бельгійців Кастельс рятує ворота дивовижним сейвом.

Початок другого тайму

Команди поновили зустріч.

Статистика першого тайму

Цифрові показники першої половини гри.

Кінець першого тайму

Перерва у матчі. Команди пішли відпочивати з нулями на табло.

45 +1 хвилина

Чуамені небезпечно пробив після розіграшу кутового. Вище воріт.

39 хвилина

Чуамені спробував здалеку вразити ворота. М'яч пролетів вище воріт.

34 хвилина

Перспективна атака у виконанні збірної Франції. Стрімка двоходівка завершилася неточним ударом Тюрама з району одинадцятиметрової позначки.

30 хвилина

Тео Ернандес виконав навіс з флангу. М'яч вийшов за межі поля.

25 хвилина

Третю жовту картку отримали французи. Гірчичник заробив Рабіо. Він пропустить наступну гру.

24 хвилина

Де Брюйне непогано пробив зі стандарту. Голкіпер бельгійців зіграв надійно.

23 хвилина

Грізманн (Франція) отримав гірчичник.

18 хвилина

Тюрам (Франція) пробив головою, але м'яч пролетів поруч зі стійкою. Бельгія не завдали ще жодного удару по воротах "Ле Бльо".

15 хвилина

Жовту картку отримав Чуамені (Франція).

14 хвилина

Грізманн зробив перспективну прострільну передачу. Захисники вибили м'яч на кутовий.

10 хвилина

Антуан Грізманн пробив по центру воріт. Голкіпер зумів впоратися з м'ячем.

6 хвилина

Суперники не форсують події. Гра переважно відбувається в центрі поля.

Початок матчу

Пролунав стартовий свисток арбітру. Гра розпочалася.

Стартовий склад збірної Бельгії:

Кастельс, Теат, Вертонген, Фас, Кастань, Доку, Онана, Карраско, Де Брюйне, Опенда, Лукаку

Стартовий склад збірної Франції:

Меньян, Тео Ернандес, Саліба, Упамекано, Кунде, Рабьо, Канте, Тчуамені, Грізманн, Мбаппе, Тюрам

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Франція – Бельгія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.