У перегонах Формули-1 продовжується сезон-2023. У Бельгії підійшов до закінчення 12-ий етап цієї кампанії, пише 24 канал.

До теми Що там в голові: пілот Макларен пляшкою з шампанським розбив трофей Ферстаппена – курйозне відео

Траса "Спа-Франкоршам" є найдовшою у цьому сезоні, адже довжина одного кола складає аж 7 кілометрів. Через це і гран-прі тривав невелику кількість кіл – 44.

Чергова феєрія від Ферстаппена

У суботу відбувся спринт, переможцем якого став головний фаворит сезону Макс Ферстаппен. Втім у кваліфікації пілот Ред Булл посів лише шосту сходинку, тоді як поул дістався Шарлю Леклеру з Феррарі.

Очікувалось, що голандець трохи здасть на гран-прі Бельгії, але на практиці Макс знову всіх виніс. Чемпіон останніх двох сезонів на 18-му колі вийшов в лідери і не віддавав першу сходинку до фінішу.

У підсумку Ферстаппен привіз аж 22 секунди своєму партнеру по команді Серхіо Пересу. Це вже 10-та перемога пілота у 12-ти етапах сезону. Подіум замкнув як раз Леклер.

Питання чемпіонства вирішене

В індивідуальному заліку Макс ще більше зміцнив своє лідерство і тепер випереджає Переса аж на 125 очок. А ось боротьба між Хемілтоном та Алонсо за третю сходинку набирає обертів.

На гран-прі Бельгії Льюїс фінішував на одне місце вище і тепер відстає від Фернандо лише на один бал. У свою чергу Шарль Леклер піднявся у топ-5. Формула-1 йде на місячну паузу, наступний етап пройде 27 серпня в Нідерландах.