Сезон Формули-1 відновився після майже місячної паузи. 13-ий етап "королівських перегонів" пройшов у Нідерландах на автодромі "Зандворт", пише 24 канал.

До теми Що там в голові: пілот Макларен пляшкою з шампанським розбив трофей Ферстаппена – курйозне відео

Трек був домашнім для чинного чемпіона та фаворита цього сезону Макса Ферстаппена. Нідерландець до цього виграв 10 з 12-ти етапів, а у "Зандворті" виграв поул.

Початок видався не надто вдалим для Макса, довелось рано заїжджати на пітлейн через опади. Втім два виїзди машини дозволили Ферстаппену повернутись на першу сходинку.

У фінальному відрізку боротьбу пілоту Ред Булл нав'язав досвідчений Фернандо Алонсо, але зрештою програв нідерландцю 3,7 секунди. Третім же несподівано завершив П'єр Гаслі з команди Альпін. Для француза це всього четвертий подіум в кар'єрі та перший – цього сезону.

10. Естебан Окон (Альпін) +18,3

Перемога на гран-прі Нідерландів стала для Ферстаппена аж дев'ятою поспіль. За цим показником Макс наздогнав рекордсмена Себастьяна Феттеля, який аналогічну кількість етапів поспіль виграв у 2013-му.

Вже за тиждень на етапі в італійській Монці пілот Ред Булл може стати одноосібним лідером по цьому показнику. Що цікаво, всі 13 гран-прі цього сезону вигравали гонщики австрійської команди – 11 взяв Ферстаппен і ще два Перес.