У рамках 7-го туру чемпіонату Бельгії "Мехелен" Шведа приймав "Сент-Трюйден", який нещодавно поповнився одним із найкращих форвардів УПЛ Олександром Філіпповим. Але дебют для українця розпочався із поразки на виїзді, інформує 24 канал.

Варто побачити: Дебютний гол українця не допоміг команді здобути перемогу: відео

Невдалий дебют українця

Обидва українські легіонери з перших хвилин залишились на лаві запасних. По перерві господарі відзначились двічі. Після цього головний наставник "Сент-Трюйдена" випустив на поле Філіппова на 66-й хвилині, але не зумів виділитись на полі результативними діями.

А от Мар'ян Швед так і не вийшов на поле у цій зустрічі. У підсумку "Сент-Трюйден" поступився господарям – 2:0.

"Сент-Трюйден" за підсумками 7-и турів чемпіонату Бельгії набрав 5 очок, клуб розташовується лише на 16 місці серед 18 команд. Після перемоги команда Шведа посідає 12 сходинку, у їх активі 7 набраних пунктів.

Раніше у цьому клубі виступали українці Роман Безус та Ігор Березовський. У минулому сезоні клуб посів лише 13 сходинку.

• У вересні Філіппов підписав контракт із бельгійцями. Про деталі угоди не повідомляється. Раніше була інформація, що угоду підпишуть на три роки.
  • Повідомлялося, що "Десна" хоче отримати за Філіппова 1,5 мільйона євро, а "Сент-Трюйден" пропонував на пів мільйона менше. Спеціалізований портал Transfermarkt повідомляє, що "Десна" продала Філіппова за 1,5 мільйона євро.