З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну світовий футбол став відгороджуватись від країни-терористки. Збірну Росії та місцеві клуби викинули з міжнародних змагань.

До теми Позбавити Росію членства в ФІФА та УЄФА: звернення УАФ через ситуацію з кримськими клубами

Правда, при цьому ФІФА продовжує йти на поступки терористам в окремих сферах. Організація не виключає Росію зі свого складу, робить російську мову своєю офіційною та мінімізує підтримку українському футболу.

Тепер же головний футбольний орган світу пробив чергове дно. Як розповів генеральний секретар Російського футбольного союзу Максим Мітрофанов російським ЗМІ, ФІФА продовжує виплачувати Росії гроші.

За його словами, виплати поступають за програмою FIFA Forward, метою якої є популяризація та розвиток футболу по всьому світу. Наразі РФС вже отримав 4,5 мільйона доларів цим шляхом.

Читайте також ФІФА продовжила дозвіл для легіонерів самовільно залишати УПЛ: які нові винятки з правила

Більш того, протягом наступних трьох років ФІФА ще має виплатити терористам 9,5 мільйонів. Мітрофанов зізнався, що ці кошти Росія ще не витратила.

Знаючи залежність місцевого спорту від влади, можна допустити, що ці кошти від ФІФА будуть спрямовані на війну проти України та вчинення геноциду у чужій країні.