Як повідомили у БК "Дніпро", ФІБА змінила формат кваліфікації Ліги чемпіонів. До цього команди мали зіграти у першому, а згодом другому кваліфікаційному раунді. Натомість тепер буде фінал чотирьох, де матчі півфіналу будуть прирівняні до першого раунду кваліфікації, а фінал – до другого. Переможець фіналу вийде в груповий етап Ліги чемпіонів.

Оце так: Світоліна потрапила у топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменок світу за версією Forbes

Важливо, що турнір для чотирьох команд відбудеться в одному місті. Як зазначили у "Дніпрі", це точно не буде Україна. Однак де саме та коли – поки невідомо. У ФІБА обіцяли надати необхідну інформацію 21 серпня.

  • Попередньо було заплановано, що "Дніпро" у першому раунді кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів зіграє проти нідерландського "Донар Гронінген". Перший матч команди повинні були провести у Дніпрі 15 вересня, а 18 вересня "Дніпро" мав відправитися на виїзді.
  • У випадку проходження у наступний раунд, "Дніпро" мав зіграти з переможцем пари "Керавнос" (Кіпр) – "Іракліс" (Греція). Спочатку гра мала відбутися на виїзді 22 вересня, а вже 25 вересня "Дніпро" б провів домашній матч.
  • Якщо "Дніпро" подолає обидва кваліфікаційні раунди, то команда потрапить до групи B. Там буде вісім команд, сім з яких вже відомі. Серед них "Касадемонт Сарагоса" (Іспанія), "ЕРА Німбурк" (Чехія), "Фалко Вулкано Сомбатхей" (Угорщина), "ДЖА Дідон" (Франція), "Нижній Новгород" (Росія), "Старт Люблін" (Польща), "Тофас Бурса" (Туреччина).
  • Якщо "Дніпро" не зможе пройти кваліфікацію Ліги чемпіонів, то він потрапить у Кубок Європи ФІБА. Там же виступлять ще два українські клуби – "Київ-Баскет" та "Прометей".