Фанат мастурбував на трибунах під час матчу у Франції: за справу взялась поліція

22 вересня 2021, 16:32

Джерело:

lavoixdunord.fr

Поєдинок між Ліллем і Лансом у чемпіонаті Франції з футболу запам'ятався не лише масовою бійкою на стадіоні. Поліція затримала уболівальника Лілля за мастурбацію на стадіоні.

Мастурбував на камеру

Фанат мастурбував прямо на трибуні перед уболівальниками команди суперника.

Дивіться також Російського гравця дискваліфікували на 48 матчів: він головою зламав ніс супернику

Чоловік потрапив в об'єктиви камер, тепер йому загрожує позбавлення волі на один рік і штраф розміром 15 тисяч євро.

• Цей інцидент не був єдиним в матчі. У перерві зустрічі вболівальники Ланса вибігли на поле, попрямували до сектору фанів Лілля і почали з ними бійку. Стюарди не впоралися з наведенням ладу на стадіоні – довелося вдатися до допомоги поліції. Матч призупинили і відновили через півгодини після запланованого старту другого тайму.
  • Ланс обіграв Лілль з рахунком 1:0, єдиний м'яч забив Пшемислав Франковський.