Через порушення фінансового фейр-плею з Евертона зняли 10 очок в нинішньому сезоні. Великі збитки, які накопичилися за попередні роки, не дозволяють клубу проводити потужну трансферну кампанію.

Читайте також Привітав рідною мовою: Миколенко знявся у різдвяному відео Евертона

Кепські справи Евертона

Про це розповів директор Евертона Кевін Телвелл. Наразі клуб працює над зменшенням витрат на заробітну плату. Купівля дорогих футболістів теж не входить в довгострокову перспективу "ірисок".

Я прагнув вивести клуб на таку позицію, щоб ми планували два-три трансферних вікна наперед, а не на два-три тижні. Вміти швидко реагувати, хоча іноді без цього не обійтись у футболі, не є здоровим постійним станом, в якому повинен функціонувати клуб. У цьому контексті січень навряд чи буде для нас напруженим місяцем,
– зауважив Телвелл.

Втім, директор клубу не виключає можливість підписання гравців. Але вони повинні відповідати кільком критеріям: одразу підсилити команду та не нести значних витрат. Тож мова може йти лише про підписання вільних агентів.

Турнірні перспективи Евертона

  • У 19-му турі АПЛ команда Миколенка поступилася Манчестер Сіті (1:3). Евертон першим відкрив рахунок у матчі, але не зміг встояти перед натиском найкращої команди світу.
  • Наразі "іриски" знову опинилися поблизу зони вильоту. В активі підопічних Шона Дайча 16 очок у 19 матчах та 17 місце в АПЛ. Якби в Евертона не відібрали 10 очок, то команда безпечно знаходилась на 10-й сходинці.
  • В наступному 20-му турі команда Миколенка на виїзді зіграє проти Вулверхемптона. Поєдинок відбудеться 30 грудня.