Евертон – Манчестер Сіті 1:3

Голи: Гаррісон, 29 – Фоден, 53, Альварес, 64 (з пенальті), Сілва Б., 86.

Команда Хосепа Гвардіола напередодні зустрічі з Евертоном виграла клубний чемпіонат світу. Цей трофей став шостим для "містян" в цьому сезоні, пише 24 Канал.

До теми Гол Мудрика та пенальті принесли результат: Челсі здобув перемогу над Крістал Пелас – відео

Евертон дав бій чемпіону

Господарі поля першими відкрили рахунок у зустрічі. Результативним ударом відзначився Гаррісон. До перерви усі намагання підопічних Гвардіоли змінити цифри на табло завершилися нічим. Евертон вдало відбивався від атак суперника.

Втім, в другому таймі клас чемпіона Англії дався взнаки. Спочатку Фоден на 53-й хвилині поєдинку відновив паритет. Трохи згодом аргентинець Альварес (Манчестер Сіті) реалізував пенальті за гру рукою гравця Евертона.

На 75-й хвилині Домінік Калвер-Льюїн змарнував стовідсотковий момент зрівняти рахунок. В цьому епізоді "містян" врятувала поперечина.

Фінальну крапку в матчі поставив Бернарду Сілва. Португальський хавбек Манчестер Сіті скористався помилкою голкіпера Евертона Пікфорда.

У підсумку Манчестер Сіті здобув перемогу з рахунком 3:1. Весь поєдинок за Евертон відіграв Віталій Миколенко. Український захисник не відзначився результативними діями, але знову був неперевершеним в індивідуальних єдиноборствах.