Лутон – Манчестер Сіті 2:6

Голи: Кларк, 45, 52 – Голанд, 3, 18, 40, 55, 58, Ковачич, 72.

Цього тижня в Англії проходять матчі місцевого Кубка. На вівторок була винесена гра за участю чемпіона АПЛ Манчестер Сіті, який поїхав в гості до новачка еліти Лутона, пише 24 канал.

До теми Мессі став причиною: Голанд може залишити Манчестер Сіті заради іспанського гранда

Голанд та Де Брюйне знищують суперника

Підопічні Гвардіоли були явними фаворитами, тим паче тренер застосував лише мінімальну ротацію. З перших хвилин вийшли лідери Сіті Ерлінг Голанд та Кевін Де Брюйне.

І саме вони влаштували феєрію на стадіоні "Кенілворт Роуд", оформивши три голи ще у першому таймі. У всіх випадках Де Брюйне асистував на Голанда. Спочатку норвежець відкрив рахунок після прострілу, а згодом реалізував два виходив віч-на-віч.

Перед перервою Лутон скоротив відставання завдяки крутому дальньому пострілу Кларка. Однак це не зупинило Голанда, який продовив феєрію після перерви. Свій четвертий м/яч Ерлінг забив знову з паса Де Брюйне, у якого за вечір покер з асистів.

Другий пента-трик Ерлінга

Саме же Голанд довів справу аж до пента-трику, забивши п'ятий гол у ворота Ортеги. Для норвежця це вже другий пента-трик в клубній кар'єрі, попередній він оформив у минулому сезоні у ворота Лейпцига в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зрештою МанСіті та Лутон забили ще по голу та завершили суперматч з рахунком 6:2 на користь манкуніанців. Манчестер доєднується до списку чвертьфіналістів Кубка, де вже є Лестер, Ньюкасл та Ковентрі. Ще четверо щасливчиків визначаться сьогодні, 28 лютого.