Нещодавно легендарний футболіст Манчестер Сіті Яя Туре повернувся в Україну та увійшов у тренерський штаб Олімпіка.

До теми Минай у меншості переміг Олімпік: Цимбалюка з поля забрала "швидка" – відео

Хотів вийти на поле

Колишній футболіст мав розмову з головним тренером Олімпіка перед матчем з Минаєм. Івуарієць попросив Юрія Калитвинцева отримати бодай 10 хвилин ігрового часу на полі, але отримав категоричну відмову: "Яя Туре – футбольна людина. Однак зараз він повинен забути, що у минулому був футболістом. Зараз він – тренер з великим бажанням та досвідом"

Він гарно підказує футболістам. Думаю, це бойова одиниця, яка серйозно підсилить наш клуб,
– заявив Калитвинцев.

До слова, матч завершився перемогою Минаю 2:1. Всі голи команди забили у першому таймі. За донецький клуб єдиним результативним ударом відзначився Нкенг.

Кар'єра Яя Туре в Україні

• У січні 2004 року підписав контракт з донецьким Металургом, у складі якого провів майже два сезони. Футболіст переважно виконував роль руйнівника атак суперника, але навіть встиг тричі відзначитись у володіннях інших команд.
  • На початку сезону-2005-2006 перейшов до грецького Олімпіакоса.