Тренер воротарів харківського Металіста 1925 Сергій Вольваков, який працював з Андрієм Луніним в академії Металіста, розповів, про вміння українського воротаря мадридського Реала відбивати пенальті. У серії пенальті матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти англійського Манчестер Сіті (1:1, пен. 4:3) Лунін здійснив два сейви, що дозволило Реалу перемогти та вийти у півфінал турніру.

Читайте також Герой у перестрілці: пресслужба Ліги чемпіонів насолоджується сейвами Луніна – відео

Екстренер Луніна відповів на запитання про його суперсилу

"Андрій завжди добре грав на пенальті. Це вміння є всередині в людини. Ми такого на тренуваннях не відпрацьовували. Закладали дітям технічну базу, розвивали координацію та стрибучість, техніку ловлі та кидка м’яча.

Є хороші топові воротарі, а 11-метрові їм важко даються. Можуть за кар’єру і жодного не відбити. А є воротарі, які дуже потужно виглядають в цьому компоненті. Андрій відбив багато пенальті у вирішальних матчах".

Також фахівець зазначив, що саме надійна гра Луніна на останньому рубежі оборони "вершкових" завадила Манчестер Сіті, який вважався головним фаворитом Ліги чемпіонів, подолати бар'єр 1/4 фіналу.

Якщо говорити про цей матч, то Манчестер Сіті домінував над Реалом майже всю гру, а Лунін домінував над Манчестер Сіті, – додав Вольваков.