Повернення додому

Збірна України вже повернулась додому. Футболісти прилетіли у майже порожній термінал "Д" аеропорту "Бориспіль" о четвертій годині ранку.

На них чекали лише журналісти та поодинокі пасажири, однак, не було жодного відданого вболівальника. Гравці української збірної уникали спілкування з представниками ЗМІ.

Головний тренер України Михайло Фоменко прокоментував суму преміальних, яку збірна України мала б отримати за участь на Євро-2016.

Преміальні платять за перемогу, а не за участь,
— зазначив керманич української збірної.

Також за підсумками всіх матчів на груповому етапі чемпіонату Європи наша збірна стала найгіршою командою турніру. На думку читачів сайту "24" винними у провалі збірної України на Євро-2016 року є самі футболісти. Відповідно до результатів опитування "Хто винен у провалі збірної України на Євро-2016?" так вважають 52% читачів (більше 6,5 тисяч респондентів).

Скандал у БПП

Лідер фракції БПП Ігор Гринів не проти виключити зі своїх лав кількох депутатів, зокрема, Лещенка та Найєма.

"Якщо брати чисто політичне рішення, я б Лещенка виключив з фракції. Сам Лещенко цього хоче. І я вчинив би чесно, тому що не вважаю, що його дії повинні не помічатися й не каратися. Якщо б це був хтось інший, може, ситуація розвивалася б інакше. Але до Лещенка є ставлення як до дуже молодого депутата. Знаєте, як дитині часто багато чого прощають? Ось і до нього є таке поблажливе ставлення", – пояснив Гринів.

Лідер фракції БПП також згадав і про новий проект, членство у якому приписують окрім Лещенка, ще й його колегам по фракції Мустафі Найєму, Світлані Заліщук та Наталії Новак.

Курйоз дня

Мережу "підриває" відео про Дональда Трампа, зроблене у стилі японського аніме. Створив його відеоблогер Mike Diva.

Ролик починається в дівочій спальні, обвішаній фотографіями мільярдера, а потім перетворюється у "психоделічне дійство" з райдужних річок, рожевих лам, флуоресцентних хмар і блакитних боєголовок.

Наприкінці ролика Трамп-кіборг летить у космос і підриває Землю. Відео вже подивились майже 4 мільйони людей.

Анонс

23 червня за ініціативою української сторони відбудеться позачергова відеоконференція Тристоронньої контактної групи за участю представників ОРДЛО. Говоритимуть про погіршення ситуації з безпекою на Донбасі, про звільнення заручників, а також про інші пункти Мінських домовленостей.