Страсбур став четвертим закордонним клубом у кар'єрі 27-річного флангового захисника. Едуард Соболь, який останнім часом втратив місце у заявці Брюгге, позитивно оцінює свій переїзд у Францію.

До теми Українці розривають трансферний ринок Європи: Соболь став гравцем Страсбура

Соболь: Я переїжджаю до серйозного клубу та історичного міста

Український футболіст назвав свій перехід у Страсбуром кроком уперед в його кар'єрі.

Це великий прогрес у моїй кар'єрі футболіста та в моєму житті. Я переїжджаю до серйозного клубу та історичного міста. У мене психологія переможця, і я сповнений рішучості віддати все для моєї команди. Я не можу дочекатися, щоб зіграти свій перший матч за Страсбур і відкрити для себе атмосферу "Стад де ла Мено",
– сказав Соболь.

Соболь став другим українським гравцем у Лізі 1. Першим із двох став Руслан Маліновський, який 9 січня перебрався в оренду у Марсель, але у контракті є опція обов'язкового викупу українця.

Новий клуб Соболя йде лише на 16-му місці серед 20 клубів Ліги 1, маючи у своєму активі 15 очок.

Кар'єра Едуарда Соболя у Брюгге

  • У липні 2019 року Шахтар віддав Соболя в оренду у Брюгге. Через два роки Едуард повернувся до "гірників". Але вже наступного дня став повноцінним футболістом бельгійського клубу.
  • Соболь гарно зарекомендував себе у футболці бельгійців та здобув місце в основі. Однак у сезоні-2022/2023 почав втрачати довіру тренерського штабу.
  • Востаннє Едуард з'являвся на футбольному полі ще 6 листопада 2022 року у матчі проти Гента (2:0). Після чого український захисник навіть не потрапляв у заявку Брюгге.
  • У футболці бельгійського клубу захисник провів 124 поєдинки.
  • У своєму останньому сезоні з Брюгге провів 14 матчів, у яких забив один гол.