Джошуа хоче повернути чемпіонські титули

Промоутер Хірн запевнив, що немає жодної угоди, відповідно до якої Джошуа відмовляється від реваншу. За його словами, це поки на рівні розмов.

До теми Льюїс порекомендував Джошуа не брати відступні, а взяти реванш в Усика

"Є розмови, і я також спілкуюся з ним з ним. Він хоче провести реванш з Олександром Усиком, і якщо тільки до нас не надійде довгостроковий контракт, у якому буде сенс. Це набагато глибше ніж просто виплата у вигляді відступних. Гроші це те, що потрібно обговорювати", – заявив глава Matchroom Boxing.

Хірн зазначив, що Джошуа хоче повернути титули WBA, WBO, IBF і реванш Усиком – відмінна можливість.

Джошуа має план. Він хоче лише повернути чемпіонські титули. Зараз він має залізну можливість це зробити – реванш з Усиком,
– сказав промоутер.

За однією з версій, Джошуа може зустрітися з переможцем бою Усик – Ф'юрі, якщо відмовиться від реваншу з українцем. Та Хірн заявив, що Ентоні хоче диктувати умови.

"Будь-який інший план має бути ґрунтовним, а не лише у вигляді надії на бій з переможцем. Він не націлений на інші плани та відступні. Джошуа завжди хоче диктувати умови. Він чітко дав зрозуміти, як виглядає його умова.

Була пропозиція, ми з ним декілька разів її обговорювали. Я не можу нічого заперечувати, це моя робота. Ей Джей – бос. Він дуже розумний щодо свого плану. Він не захоче цього робити", – розповів промоутер.

Варте уваги Перестаньте слухати цю нісенітницю, – Джошуа лютує через чутки про відмову битися з Усиком

Едді Хірн додав, що Джошуа ніколи не уникав боїв з важкими суперниками, але припустив, що боксер може спершу зустрітися з іншим бійцем, а не Усиком.

Ентоні ніколи нікого не уникав, він не хоче, щоб хтось думав, що боїться цього виклику. Іноді тобі треба думати своєю головою. Тут можна зіграти по-розумному, але для Ентоні гроші не головне. Якщо в його плані буде сенс із погляду розвитку, роботи з новим тренером, то, можливо, він спочатку проведе якийсь бій. Для нього головне – спадщина. Він думає тільки про Усика,
– резюмував Хірн.

Усик зустрінеться з Джошуа або Ф'юрі