Британські ЗМІ повідомили, що Джошуа може взяти 15 мільйонів фунтів стерлінгів відступних і відмовитися від бою з Усиком. Це начебто дозволить українцю зустрітися з чемпіоном WBC Тайсоном Ф'юрі.

Дізнайтесь більше Джошуа готовий "віддати" Ф'юрі поєдинок з Усиком за солідні відступні

Британський боксер обурений цими чутками та заявив, що не давав інтерв'ю. Джошуа переконує, що не підписував таких контрактів.

Звідки ця людина отримала цю інформацію? Я чув, як люди кажуть, що Ей Джей візьме 15 мільйонів фунтів. Я не підписував контракту, я не бачив його,
– заявив британець.

Боксер закликав вболівальників не слухати нісенітницю та запевнив, що він приймає виважені рішення на кожному етапі.

"Перестаньте слухати цю нісенітницю, поки вона не виходить від мене. Я людина, яка керує своєю долею, це моя справа. Я людина, яка займається своїм бізнесом.

Я розумна людина і приймаю виважені рішення на кожному етапі. Не слухайте нісенітниці з інших джерел. Якщо я скажу тобі щось, ти зрозумієш, що це правда", – резюмував Джошуа.

Красюк підтвердив переговори про відступні для Джошуа

  • Олександр Красюк, промоутер Усика, в коментарі ютуб-каналу Boxing Social підтвердив, що обговорював з командою Джошуа відступні для боксера. За його словами, розмови розпочалися у грудні 2021-го року.
  • Окрім того, промоутер Усика розповів про переговори про бій з Тайсоном Ф'юрі. Команди не проти організувати бій за звання абсолютного чемпіона світу.
  • Едді Хірн, промоутер британця, заявив у коментарі Sky Sports, що 25-го січня обговорить з Джошуа плани на майбутнє.
  • За попередньою інформацією, Усик і Джошуа мають час до 25-го квітня, щоб домовитися про реванш. Про це говорив промоутер Красюк.