Літак із Джоковичем 17 січня приземлився в аеропорту Белграда, де його зустріла невелика група вболівальників, які розмахували сербським прапором.

До слова Джокович може більше ніколи не зіграти на Australian Open

Мати тенісиста Діяна Джокович повідомила журналістам, що в найближчі кілька днів Новак залишиться в Белграді, але поки що не має наміру виступати з заявами.

Проблеми Джоковича можуть не закінчитися

Також виникли питання щодо участі Джоковича у Відкритому чемпіонаті Франції – наступному в цьому році турнірі Великого шолому.

Річ у тім, що нещодавно парламент Франції остаточно схвалив закон, який зобов’язує людей віком від 16 років мати сертифікат про щеплення для відвідування громадських місць, зокрема спортивних об'єктів.

Міністерство спорту Франції 17 січня заявило, що не робитиме винятки професійним гравцям. Проте у відомстві також сказали, що ситуація може змінитися до травня, коли мають провести захід.

Коротко про скандал з Джоковичем в Австралії

  • 5 січня Джокович прилетів до Мельбурна для участі в турнірі Великого шолома Australian Open, проте в аеропорту не зміг пройти паспортний контроль. Причиною стала плутанина з оформленням візи Джоковича.
  • Прикордонники анулювали візу та затримали Новака. Повідомлялося, що вони визнали підстави для медвідведення неналежними. Серб подав апеляцію та виграв її, після чого ануляцію візи було скасовано.
  • При цьому стало відомо, що міністр імміграції особисто розгляне цю справу і, користуючись своїми повноваженнями, може повторно скасувати візу тенісиста, що він і зробив.
  • У цій ситуації Джоковичу також можуть заборонити в'їзд до Австралії на строк до трьох років.