Вийняв два м'ячі з власних воріт

Герой матчу у складі Інтера Едін Джеко поділився враженнями від гри з Шахтарем. Нападник виділив одного футболіста у складі "гірників".

Цікаво дізнатись Інтер відібрав у Шахтаря єврокубки: хто став найкращим у складі "гірників"

Автор дублю у ворота донецького клубу виділив гру голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна.

Інтер підписав мене забивати голи, і я намагаюся зробити свій внесок. У першому таймі ми припустилися багато помилок, але їхній воротар теж був хороший. Нам треба було зберігати терпіння та не пропустити. А потім у другому таймі нам нарешті вдалося забити два м'ячі,
– розповів Джеко.

Відзначимо, що саме дубль Джеко приніс Інтеру домашню перемогу з рахунком 2:0. "Нерадзуррі" вдалось перервати серію мировим у матчах із "гірниками", яка тривала вже три поєдинки.

• Після цієї зустрічі в активі Джеко 10 голів у 18 матчах цього сезону в усіх турнірах. Трубін пропустив у 17-й гол у сезоні-2021/2022.
  • Після перемоги Інтер йде другим у групі D – 10 очок, поступаючись лідеру таблиці Реалу лише двома пунктами. Третю позицію посідає Шериф (6 балів). Групу замикає Шахтар, який за п'ять турів здобув лише одне очко.
  • Італійський клуб залишив донеччан без єврокубків.