Скандальний колишній гравець Полісся отримав пропозиції з Української Прем'єр-ліги. Футболіста свого часу вигнали з житомирського колективу за ганебний вчинок.

Варте уваги Перспективна молодь: європейський гранд був зацікавлений у послугах юного лідера Динамо

Доля дарує шанс

Вакантний футболіст нещодавно утнув дурницю, за що поплатився місцем у своїй команді. Проте на цьому кар'єра футболіста не закінчилася, оскільки відразу два клуби найвищого українського дивізіону зацікавлені у послугах Червака. Різниці у класі між Поліссям, яке уже достроково вийшло в Українську Прем'єр-лігу, і командами нижньої частини УПЛ практично немає, тому для Вадима це складно назвати підвищенням, проте шансом сміло можна.

Футболіст, якого житомирський клуб вигнав з команди за його вчинок, став об'єктом зацікавленості в УПЛ. І навіть отримав одну конкретну пропозицію,
– розповів Володимир Звєров.

Нагадаємо, що Вадим Червак нещодавно відзначився "брудною" витівкою в рамках Першої ліги України – футболіст штовхнув у спину арбітриню під час матчу, оскільки той не погоджувався з її рішенням. За такий вчинок житомирський колектив відразу розірвав контракт з футболістом, а УАФ у свою чергу відсторонила гравця від футболу на пів року. Червак ж гідно прийняв покарання та з тверезим розумом поставився до наслідків.

Що відомо про колишнього гравця Полісся