Промоутери планують організувати черговий мегафайт на католицьке Різдво. Ф'юрі проти такої дати та не погодиться боксувати в цей день, тому що боїться втратити свою дружину, цитує боксера mirror.co.uk.

Читайте також Ф’юрі та Джошуа домовилися про супербій: ймовірна дата поєдинку

Побоювання Ф'юрі

За словами спортсмена, інформація про бій на Різдво з'явилася у декількох виданнях. Британець є релігійною людиною та хоче провести його у сімейному колі.

Боксер підкреслив, що сім'я для нього на першому місці. Потім знаходиться кар'єра та спорт в цілому. Гроші для нього не є такими важливими.

Він вважає, що бій можна влаштувати в будь-який з інших 364 днів. Ф'юрі не проти провести бій у 20-х числах грудня, але не на Різдво. Чемпіон світу вважає, що для нього все може закінчитися розлученням з дружиною.

Ф'юрі – Уайлдер: головне

  • Перша зустріч боксерів у ринзі відбулася 1-го грудня 2018 року. Ф'юрі двічі побував у нокдауні, але бій завершився нічиєю.
  • Другий поєдинок між Ф'юрі та Уайлдером відбувся 22 лютого 2020 року і завершився у сьомому раунді. Суддя зупинив побиття Уайлдера і Тайсон переміг технічним нокаутом.
  • Протягом поєдинку Тайсон двічі відправив американця у нокдаун. І тільки один рефері віддав Деонтею перемогу бодай в одному раунді поєдинку.
  • Для Уайлдера це перша поразка в кар'єрі. Американець мав 11-річну серію без поразок.
  • Натомість Ф'юрі досі не знає, що таке поразка. Тайсон став першим в історії боксером, який володів усіма титулами в суперважкій вазі.