Дебютний раунд Тайсон провів агресивно, працюючи першим номером. Британець провів декілька хороших атак, приголомшивши Деонтея потужними ударами. На обличчі американця читався шок!

Рекомендуємо: Тайсон Ф'юрі – неймовірний чемпіон, життя якого двічі висіло на волосині

У другій 3-хвилинці Уайлдер прокинувся, провівши потужну атаку: Деонтей пробив правий прямий. До кінця раунду Ф'юрі вирівняв ситуацію.

На старті третього раунду Тайсон провів відмінну атаку і Деонтея врятував тільки клінч. За 33 секунди до кінця раунду Уайлдер побував у нокдауні. Тайсон різко пробив зправа майже в потилицю і американець опинився на канвасі.

Наприкінці раунду Ф'юрі побіг добивати Деонтея і той знову впав, однак цього разу нокдауну не було. У наступному раунді Тайсон продовжив агресивно працювати, викидаючи різні удари – по тулубу та обличчю.

У 4-й трихвилинці Деонтей почав помітно триматися за праву руку, що було схожим на травму зап'ястя.

На старті 5-го раунду від Ф'юрі пройшла прекрасна "двійка", після якої Деонтей пішов у клінч. У середині трихвилинки Тайсон знову відправив суперника в нокдаун ударом по печінці.

Наприкінці раунду суддя зняв очко з Тайсона, мабуть, через атаку головою. Та для Уайлдера це не мало значення. Титул вислизав з рук чемпіона.

Екватор поєдинку також минув за повного домінування претендента. Ф'юрі ідеально працював "по поверхах" і Уайлдер не мав що протиставити – чемпіон ледь стояв на ногах та стікав кров'ю.

У сьомому раунді Тайсон затиснув Деонтея у куті, бомбардуючи потужними ударами. Рефері прийняв рішення зупинити бій – технічний нокаут.

Тайсон Ф'юрі – новий чемпіон світу за версією WBC.