Асистент головного тренера Шахтаря Карло Ніколіні розповів про інтерес до Довбика. Функціонер "гірників" не став називати потенційного покупця Артема, за те назвав суму, яку клуб пропонував дніпрянам за забивного нападника.

Варто дізнатись Відомий коментатор назвав термін відновлення Шапаренка: коли повернеться лідер Динамо

Дніпряни не захотіли втрачати лідера

Неназваний клуб пропонував за форварда збірної України суму у розмірі 15 мільйонів. Але Дніпро-1 не погодився на таку пропозицію. Схоже, що один із лідерів УПЛ хоче виручити за свого нападника значно більше.

Ніколіні лиш відзначив, що Довбик міг би гарно себе зарекомендувати у Серії А. Можливо, цими словами функціонер Шахтаря натякнув, що потенційний покупець був із Італії.

Довбик – класний нападник, він міг би добре виступати в Італії. Він добре грає головою і в нього чудова ліва нога. Він може добре проявити себе як нападник і як вінгер, але Дніпро-1 вже відхилив пропозицію щодо нього на 15 мільйонів. Багато клубів цікавляться ним,
– розповів Ніколіні.

Нагадаємо, що контракт Довбика з Дніпром-1 розрахований до кінця 2023 року. Тому нападник може вести перемовини з іншими клубами та підписувати попередню угоду.

Дещо раніше виконавчий директор дніпрян Андрій Русол розповів, що клуб веде перемовини з Довбиком щодо продовження контракту. Він сподівається, що найближчим часом у цьому питанні з'явиться якась конкретика.