Річ у тім, що Дніпро-1 не розрахувався зі своїм колишнім тренером Ігорем Йовічевічем, який залишив команду влітку 2022 року. Через це у грудні минулого клуб отримав від УЄФА трансферний бан.

Читайте також Заборгували кругленьку суму: Кучер подав позов до суду проти Дніпра-1

Питання з колишнім тренером та деякими футболістами повинні були закрити до початку 2024 року. Однак через труднощі з розрахунками справа затягнулася.

Лише 20 лютого УЄФА проінформував Дніпро-1 про зняття трансферного бану. Про це повідомив комерційний директор клубу В'ячеслав Фрідман. Він зазначив, що Йовічевіч підтвердив надходження заборгованих коштів.

Зимові трансфери Дніпра-1

  • Зазначимо, що взимку дніпряни не мали можливості підписати нових гравців. Лише на початку лютого Дніпро-1 повідомив про оренду півзахисника Шахтаря Олега Очеретька.
  • Натомість втрат значно більше. Залишили Дніпро-1 легіонери: бразильці Білл та Пірес, а також аргентинець Пуріта. До Полісся перебрався бразильський форвард Венделл, який грав за юнацьку команду дніпрян.
  • Проте на цьому неприємності для Юрія Максимова не завершилися. Через постійні обстріли російськими загарбниками Дніпра, не захотіли повертатися до України бразильці, які знаходяться на контракті. Мова йде про Вітіньо, Гільєрме Варжао та Маркоса Андре.
  • Враховуючи той факт, що в лазареті перебувають Ігор Когут та Богдан Лєднєв, то дніпрянам потрібно поквапитись з підписанням нових гравців.