Дніпряни пішли на зимову перерву, перебуваючи на другому місці в турнірній таблиці. Однак продовжити боротьбу за "золото" команді Юрія Максимова може завадити трансферний бан.

Читайте також Маркевич збирає легенд Дніпра у Львові: чи перейде в Карпати ексзахисник збірної України

Кепські справи Дніпра-1

Спочатку позов проти своєї колишньої команди подав Ігор Йовічевіч. Через це дніпряни отримали покарання у вигляді трансферного бану.

Тепер до Дніпра-1 позивається і наступник Йовічевіча Олександр Кучер. За інформацією джерела, клуб заборгував українському тренеру зарплатню за три останні місяці роботи. Крім того, Кучер не отримав бонус у розмірі 100 тисяч доларів за друге місце в минулому чемпіонаті.

Свій позов Кучер подав до Палати з вирішення спорів УАФ. Розгляд відбудеться вже після виборів нового президента асоціації, які заплановані на 25 січня.

Тут варто згадати, на яких умовах приходили Олександр Кучер та Євген Красніков до Дніпра-1. Тоді у скрутному фінансовому становищі опинився Металіст, де працювали вищезгадані фахівці. Дніпряни повинні були виплатити компенсацію харків'янам за контракт із Кучером, а також за групу гравців, які перейшли з Металіста. Таким чином, харківська команда продовжила своє існування. Натомість Дніпро-1 опинився у борговій ямі.