Іванісеня розповів про зіткнення з Бущаном. У футболіста це вже не перша травма за останній час: раніше йому вибили зуб, а тепер ніс мало не зламали.

Дивіться також Динамо вирушило на матч Ліги Європи з депутатами ОПЗЖ: хто полетів

Це футбол, боротьба, єдиноборства. Таке трапляється, нічого страшного. Мене ззаду захисник штовхнув, Бущан стрибав за м'ячем - і бутсами зачепив мене по обличчю. Він не хотів цього зробити, звичайно. Це ігровий момент. Ніяких претензій немає,
– сказав він.

Зоря – Динамо: що відомо про матч

• 14 березня Зоря та Динамо зіграли у центральному матчі 18 туру УПЛ. В боротьбі лідерів турнірної таблиці сильнішими виявилися кияни – 0:2.
  • Після перерви Динамо двічі відправило команду Віктора Скрипника у нокдаун. на 55-й хвилині Шапаренко на правому фланзі підключив Сидорчука, який вирізав навіс на лінію воротарського, а зігравший на випередження Бєсєдін переправив м'яч у ворота.
  • Через 4 хвилини знову Шапаренко з кутового на лівому фланзі зробив діагональ до лінії штрафного на Сидорчука, який зловив м'яч з льоту і точно пробив під поперечину.