Після початку повномасштабної війни в Україні світовий спорт став відмежовуватись від росіян. Багатьох представників країни-терористки не допускали до міжнародних змагань або змушували виступати під нейтральним прапором.

До теми Патріотична позиція: український боксер відмовився від бою проти суперника з Білорусі

Це недивно, адже лише одиниці росіян наважувались засудити геноцид українців. Декотрі навіть відкрито підтримували політику російського фюрера Владіміра Путіна.

Ватний боксер

Черговим таким любителем вбивств українців став боксер Дмітрій Кудряшов. 37-річний спортсмен виступає у першій важкій категорії. За свою кар'єру він провів 30 поєдинків, вигравши 25 з них.

В останньому Кудряшов здобув перемогу над американцем Семом Шумейкером. Поєдинок пройшов у Владикавказі під егідою промоушена Pravda. Після цього Дмітрій заявив, що передасть частину свого гонорару російським загарбникам на підтримку війни в Україні.

Читайте також Прихильники кривавих рублів: які спортивні федерації допустили росіян до змагань

МОК відкриває двері перед росіянами

ВІдзначимо, що Міжнародний олімпійський комітет прийняв скандальне рішення повернути спортсменів з РФ та Білорусі у світовий спорт. Організація оприлюднила рекомендації щодо їх допуску.

Згідно з ними, росіяни та білоруси мають виступати у нейтральному статусі та не підтримувати війну в Україні. При цьому це не стосується командних видів спорту, де послаблень для терористів не зробили.

Варто знати Чому російські "нейтральні" спортсмени – це ті ж "зелені чоловічки", які захоплювали Крим

Це підвищує ризики того, що росіяни та білоруси будуть представлені на Олімпійських іграх-2024 в Парижі. МОК поки що не приймав рішення щодо участі спортсменів з цих країн на самій Олімпіаді.