Лікарі з'ясували, що причиною смерті стала гостра серцева недостатність у пацієнта з кардіоміопатією – ураженням серцевого м'яза. Про це пише аргентинське видання Clarin.

Цікаво Помер Дієго Марадона: біографія "Руки бога" й короля Неаполя – фото, відео

Легенді погіршало о 10 годині ранку. Зранку Дієго Марадона прокинувся, поснідав і повернувся в ліжко. Пізніше медсестра, що доглядала зірку футболу після операції, розповіла про його останні слова: "Me siento mal" ("Мені погано" – українською).

Тоді медсестра негайно викликала швидку допомогу. Медики протягом двох годин боролися за життя Дієго Марадони, після чого констатували смерть футбольної легенди.

Рідні також розповіли, що в останні дні Дієго був стривоженим і помітно нервував. Тож вони вирішили відправити його на Кубу для реабілітації.

Що ще відомо про здоров'я та смерть Марадони:

  • На початку листопада 2020 року він потрапив до лікарні, де йому зробили екстрену операцію на головному мозку. Марадону госпіталізували через сильний стрес, але на комп'ютерній томографії виявили субдуральну гематому.
  • Операція пройшла успішно, тож його виписали з лікарні через кілька днів. Останні два тижні легенда провів у своєму будинку в Тигрі під наглядом медсестри та відновлювався після операції.
  • Найімовірніше, проблеми з серцем були наслідком бурхливої молодості легендарного футболіста. Її можна коротко охарактеризувати трьома словами: секс, кокаїн і футбол.