Динамо – Десна 1:2

Голи: Циганков 81 – Філіппов 32, Шевцов 82

Дивітсья також: Динамо – Десна: де дивитися товариський матч 11 серпня

В цілому, команди видали рівний поєдинок. Не можна сказати, що одна зі сторін домінувала більшу частину гри. На початку поєдинку Калитвинцев і Цитаішвілі обмінялися дальніми ударами, а в середині тайму трапився гол гостей. Картушов розігнав атаку по флангу і зробив ідеальну передачу на Філіппова – Олександр не підвів.

Другий тайм не відрізнявся від першого. Що кияни, що "сіверяни" намагалися грати активно. На 69-й хвилині команда Луческу отримала ідеальний шанс зрівняти рахунок, але Циганков не зміг реалізувати пенальті. Віктор продовжив шукати свій шанс і ближче до кінця матчу його знайшов. Розігравши у дотик з Буяльським, вінгер вийшов на побачення з голкіпером і без особливих проблем пробив повз воротаря – 1:1.

Пройшло рівно 60 секунд і команда Рябоконя знову вирвалася вперед – юний Шевцов отримав м'яч метрів 11-ти від воріт суперника і разючим ударом вивів команду вперед.

• Динамівці розпочали підготовку до сезону 30 липня. Команда проводить збір на клубній базі в Конча-Заспі. 7 серпня підопічні Мірчі Луческу провели свій перший спаринг – проти рівненського "Вереса", в якому здобули перемогу (3:0) завдяки голам Дуелунда, Супряги і де Пени.
  • 10 серпня "Десна" провела товариський матч з "Діназом", в якому здобула розгромну перемогу – 4:1. Після перерви несподівано гравці "Діназа" відкрили рахунок, що лише розізлило гостей. Вихованець "Шахтаря" Ілля Шевцов відвантажив господарям три м'ячі, також одним голом відзначився Пилип Будківський