Інсайдер Фабріціо Романо повідомив, що італійський Торіно намагався купити півзахисника молодіжної збірної України Володимира Бражка. Проте Динамо відповіло категоричною відмовою.

Читайте також Динамо стильно презентувало три комплекти нової форми з елементами воєнних реалій в Україні

За такі гроші кияни не готові продавати

Туринський клуб запропонував за 21-річного футболіста 4 мільйони євро, до яких додавалися бонуси та відсоток від майбутнього продажу. Київський клуб відхилив таку пропозицію, оскільки не вважає її серйозною.

Ігор Суркіс підтвердив, що це правда та дав свій коментар журналісту Володимиру Звєрову:

Пропозиція Торіно принизлива. Володимир Бражко – один із наших найбільш талановитих півзахисників. І він принесе у майбутньому користь Динамо. Всі хочуть купувати наших талановитих гравців за копійки. А, якщо я почну продавати гравців по 4 мільйони, то у мене не буде команди! Треба продавати так, як ми це зробили із Забарним, із Миколенком. Колись, коли Андрій Шевченко тільки починав грати за основу Динамо, нам пропонували продати його за 3 мільйони. Але ми розуміли, що він буде коштувати дорожче.

Нагадаємо, Володимир Бражко поки не дебютував у офіційних матчах за Динамо. Минулого сезону молодий футболіст суттєво спрогресував, під час виступів на правах оренди за Зорю. Він забив 7 голів та зробив 1 асист у 29 матчах та провів успішний турнір у складі молодіжної збірної на Євро, де дійшов із командою до півфіналу та вперше в історії України здобув путівку на Олімпіаду.