Луческу: Наш суперник – дуже хороша команда

Головний тренер Динамо Мірча Луческу поділився своїми очікуваннями від матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Він вважає, що зустріч проти австрійської команди буде не простою.

До речі Динамо – Штурм: онлайн-трансляція матчу кваліфікації Ліги чемпіонів

"Це не буде легка гра для нас. Ми чекаємо на важке протистояння в рамках європейського турніру. Уся команда розуміє, що за поєдинок чекає на нас завтра – для іміджу країни, для їхньої популярності. Як ви можете бачити, усі команди, які грають у єврокубках, дуже добре підготовлені, і участь у цих турнірах – це велика мотивація для кожного футболіста.

Штурм уже встигнув зіграти два офіційних матчі у своєму чемпіонаті, вони вже увійшли у змагальний ритм, і мають у цьому перевагу над нами. Наш суперник – дуже хороша команда, з хорошою організацією гри, футболісти знають, що мають робити на полі. Тож, нам точно легко не буде", – сказав тренер киян.

Домашній матч Динамо відбудеться у польському Лодзь. Луческу наголосив, що команді не вистачає підтримки рідних трибун.

Стартовий склад? Жодних сумнівів, але я не скажу вам його (усміхається). Знаєте, ми граємо вдома, але не зовсім вдома. Дуже прикро, що зараз немає українських журналістів – і це жахливо. Завтра буде аналогічна ситуація. На трибунах будуть українські жінки та діти, а чоловіки не мають права зараз залишати країну й захищають її. І ми будемо битися на полі, аби заради них подолати кваліфікацію та грати в Лізі чемпіонів,
– додав фахівець.

  • Сильніший у парі Динамо – Штурм зустрінеться з переможцем пари Бенфіка – Мідтьюлланн.
  • Перший матч відбудеться 16 або 17 серпня, матч-відповідь – 23 або 24 серпня. Переможець цього протистояння зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів.