Матч Динамо – Штурм розпочався о 21:00 за київський часом. Попри те, що цей матч є домашнім для Динамо, киянам доводиться його грати в польському місті Лодзь. Саме там Динамо в попередньому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів приймало і турецький Фенербахче.

До теми Австрійська перепона: чи зуміє Динамо здолати Штурм у кваліфікації Ліги чемпіонів

Стартовий склад Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Дубінчак, Сидорчук, Шапаренко, Шепелєв, Караваєв, Буяльський, Бєсєдін.

Заміни: Нещерет, Бойко, Вівчаренко, Боль, Ванат, Яцик, Андрієвський, Гармаш, Кравченко, Тимчик, Сирота.

Стартовий склад Штурма: Зібенхандль, Газибегович, Аффенгрубер, Вютрих, Данте, Станкович, Хірлендер, Прасс, Хорват, Саркарія, Хейлунн

Динамо цей матч проводить у домашній формі в біло-блакитних кольорах, воротар киян – у сірому комплекті екіпірування. Футболісти австрійської команди використали свій третій комплект форми синього кольору, а голкіпер Штурма – у світло-салатовій формі.

Форми команд на матч / Фото ФК Динамо

Онлайн-трансляція матчу Динамо – Штурм

Команди вже вийшли на поле та вишикувалися. Лунає гімн України. Його виконує MamaRika.

1'. Штурм розвів м'яч з центру поля.

Варто відзначити, що в старті цього матчу був на правому фланзі атаки Віктор Циганков. Але він травмувався на передматчевій розминці. Тож з перших хвилин на полі грає Олександр Караваєв.

5'. Поки в матчі без особливих небезпечних моментів. Більшість часу команди перепасовуються. Гості намагаються успіху добитися в контратаках, але і там без гостроти.

9'. Кендзьора доволі грубо зіграв проти Хейлунна в центрі поля, кинувшись в підкат ззаду. Але лише усне попередження від арбітра.

13'. А от і перший удар по воротах – після навісу Хорват пробивав головою. Але надто не точно.

14'. Данте вирішив пробити здалеку. Теж м'яч пролетів далеко від рамки воріт.

15'. А от і перший удар в площину воріт Динамо. Бущан відбив м'яч перед собою.

16'. Динамо заробило небезпечний штрафний. Буяльського збили неподалік карного майданчика суперників. Вютріх за цей фол отримав жовту картку.

17'. Зі штрафного пробивав Шапаренко. Але влучив у стінку з гравців. Другий удар теж не вдався.

20'. Після грубої помилки в захисті, Хейлунн пробивав по воротах Динамо з меж штрафного майданчика. Хоча поруч було декілька партнерів в кращій позиції. Бущан з ударом впорався.

21'. Попов в центрі поля збив Хейлунна. Це був вимушений фол, за який Попов отримав жовту картку.

22'. Динамо заробило право на кутовий. Але після подачі Бесєдін пробив повз ворота.

24'. Ще одна змарнована нагода Хейлунна. Після подачі з кутового, гравці Динамо не зуміли вибити м'яч подалі від своїх воріт. Закінчилося все тим, що нападник гостей пробивав в дотик після прострілу з правого флангу. Але пробив дещо вище воріт.

28'. ГОЛ!!!! ГОЛ!!!!! ГОООООООООЛ!!!!!! Динамо забиває гооооооол!!!!!! КАРАВАЄВ!!!!! Після простріл Дубінчака з флангу, Бєсєдін лише зачепив м'яч головою, продовживши його політ далі. І Караваєв в дотик пробив у кут воріт. Це другий матч поспіль, в якому він забив!

29'. Динамо мало одразу не забило вдруге. Але цього разу м'яч влучив в суперника, а далі його вибили на кутовий.

31'. Неприємна атака гостей. Забарний у стрибку вибив м'яч на ще один кутовий після удару головою – круглий летів у кут воріт.

34'. Динамо провело ще одну атаку, коли могло забити. Але Кендзьора не наважився на удар, натомість прострелив. Його заблокували. Кутовий.

38'. Буяльський лежить на газоні. Але арбітр не зафіксував фол. Зараз гравцю надають допомогу медики. А в гру виникла коротка перерва – футболісти п'ють воду.

Варто відзначити, що на матчі працює система VAR.

41'. Буяльський знову на газоні. Цього разу в центрі поля. Станкович за цей фол отримав жовту картку.

45. Арбітр додав одну хвилину.

45+1. Кінець першого тайму.

46'. Другий тайм розпочався.

46'. Друга половина зустрічі розпочалася одразу із жовтої картки для Хірлендера. Це третє попередження в цьому матчі для гравців Штурма.

48'. А от і попередження для Шепєлєва – він отримав жовту картку за те, що шипами наступив на гомілкостоп супернику.

54'. Удар Бєсєдіна заблокував суперник. Караваєв отримав хороше закидання у штрафний майданчик, де на замаху обіграв одразу двох суперників. Після чого і віддав пас на партнера. Бесєдіну залишалося лише не влучити у гравця перед ним, але його удар таки заблокували.

60'. Сидорчук вирішив завдати дальнього удару. Але м'яч пролетів значно вище воріт.

63'. Штурм заробив небезпечний штрафний. Але удар зі стандарту не став складним для Бущана – голкіпер впіймав м'яч в руки, після чого намагався розпочати швидку атаку своєї команди.

64'. Шапаренко з кута штрафного майданчика вирішив пробити по воротах. Хоча у штрафному без опіки перебував Караваєв. Удар видався невдалим.

67'. Перші заміни в матчі. В Штурмі на поле виходять Любич та Шнегг замість Хірлендера та Данте відповідно.

71'. Подвійна заміна і у складі Динамо. Замість Дубінчака виходить Вівчаренко, а Шепелєв уступив місце на полі Гармашу.

77'. Обидві команди провели декілька зустрічних атак. Але до ударів по воротах справа так і не дійшла.

78'. Демаку вийшов на поле замість Прасса в Штурма.

83'. Хороший момент в Динамо. Буяльський пробивав в дальній кут воріт з лінії штрафного майданчика. Але м'яч пролетів повз рамку воріт.

83'. Ванат вийшов на поле замість Бєсєдіна в Динамо.

84'. Ще одна змарнована нагода у киян. Гравці Штурму не зуміли як слід перервати простріл. І м'яч підхопив Караваєв. Він вирішив пробити, але вище воріт.

88'. Небезпечний простріл від Ваната. Але ніхто з партнерів не пішов на цей простріл.

90'. Остання заміна в Штурму – Ланг вийшов замість Хейлунна.

90'. Арбітр компенсував три хвилини до основного часу.

90+3. Все! Фінальний свисток. Динамо перемогло 1:0 завдяки голу Караваєва. Тепер на команду очікує матч-відповідь 9 серпня в Граці.