Гол: Мораес, 34, Маркос Антоніо, 66, Алан Патрік, 73
Вилучення: Сидорчук, 45+1 (Динамо)

Дивіться також Динамо – Шахтар: онлайн-трансляція топ-матчу УПЛ

Перед матчем

• Цю зустріч можна сміливо назвати матчем за шість очок. Адже в разі успіху кияни на сім пунктів відірвуться від "Шахтаря", а перемога донецького клубу дозволить "гірникам" до мінімуму скоротити відставання від головного конкурента.
  • Перед відповідальним протистоянням команда Луїша Каштру зазнала болючої поразки в Лізі чемпіонів, поступившись в Києві менхенгладбахській "Боруссії" з рахунком 0:6. "Біло-сині" в мід-уїк проводили гостьову зустріч з "Барселоною" і чинили гідний опір фавориту, поступившись з рахунком 1:2.
  • Під керівництвом румунського фахівця Мірчі Луческу "Динамо" зазнало лише двох поразок. Крім каталонців, киян в цьому сезоні обіграв "Ювентус".

"Шахтар" активніше розпочав матч, створивши кілька гострих моментів. На 10-й хвилині блокований був Поповим удар Мораеса з правого флангу штрафної. Відскік – і м'яч потрапив у руки Нещерету.

Згодом Андрієвський не встигав за Марлосом і завалив його в центрі поля. Корнієнко цікаво пробив зі штрафного. Нещерет впорався з непростою траєкторією і потягнув цей удар.

На 34-й хвилині "Шахтар" вийшов уперед. Після навісу Тете з правого флангу Нещерет помилився на виході, кулаком промахнувшись по м'ячу, і Жуніор Мораес головою завдав влучного удару. 0:1.

"Динамо" одразу відповіло – після скидки від Циганкова Буяльський з лівого кута штрафного майданчика пробив несильно в руки Трубіну.

Наприкінці першого тайму "Динамо" залишилося у меншості. Сидорчук не встиг у підкаті вибити м'яч з-під ніг Корнієнка і отримав жовту. Але за мить Монзуль вирішила скористатися ВАР і змінила своє рішення на червону. "Динамо" в меншості на весь другий тайм.

Відео вилучення Сидорчука

Після перерви з'яивлося більше роботи для Нещерета. Пройшла швидка атака від "гірників". Додо викотив під удар Маркосу Антоніо, але воротар "Динамо" потягнув удар бразильця з лінії штрафної.

На 66-й хвилині "Шахтар" закріпив перевагу у матчі другим голом. Степаненко пробив здалеку, трапився рикошет від Маркоса Антоніо і м'яч влетів у ворота Нещерета.

Не пройшло і 10 хвилин, як рахунок у поєдинку став розгромним. Коваленко завалили на лінії штрафного, але на підборі зіграв Алан Патрік. Бразильцеві вдався відмінний обвідний удар з-за меж штрафного майданчика киян.

Рідко "Динамо" у другому таймі переходило центр поля. Одна зі спроб призвела до удару головою від Циганкова після подачі Кендзьори. Без проблем для Трубіна. Після третього голу "гірників" матч спокійно котився до кінця.

Динамо – Шахтар відеоогляд матчу

• Таким чином, перемога "Шахтаря" відновила інтригу в боротьбі за чемпіонство в УПЛ.
  • "Динамо" має 20 очок і 1 місце в турнірній таблиці, а "Шахтар" з 19-ма балами йде другим.
  • Цікаво, що головний тренер збірної України Андрій Шевченко спостерігав за українським класико з віп-ложі НСК "Олімпійський" в компанії Олександра Усика.