Динамо – Бенфіка 0:2

Голи: Жилберту, 15, Рамуш, 37

Кияни підходили до битви з Бенфікою з двояким настроєм, пише 24 канал. З одного боку підопічні Мірчі Луческу пройшли вже двох суперників у кваліфікації Ліги чемпіонів. Динамо зуміло залишити за бортом турніру Фенербахче та Штурм.

Як це було Текстова онлайн-трансляція матчу Динамо – Бенфіка

Однак Бенфіка – то зовсім інший рівень. Команда Роджера Шмідта відчутно переважає суперника у класі, а відсутність по-справжньому домашнього матчу грало проти Динамо. До того ж кияни не могли розраховувати на досвідчених центрхавів Сидорчука та Гармаша.

Клас перемагає бажання

Як раз досвіду Динамо не вистачало у першому матчі, який завершився у Лодзі. Підопічні Мірчі Луческу не могли серйозно навантажити оборону Бенфіки. А от гості зуміли вижати максимум із небагатьох своїх гострих моментів.

Вже на 15 хвилині лісабонці легко відкрили рахунок. Після перепасовки перед карним майданчиком Жилберту знайшов момент для дальнього пострілу. Оборонці Динамо не встигли його накрити і м'яч влетів у ближню "дев'ятку".

Стає вкрай важко

Перед перервою "орли" змогли подвоїти рахунок. Головний бомбардир Бенфіки Гонсалу Рамуш без перешкод прийняв м'яч у карному майданчику Динамо і точно пробив повз Георгія Бущана.

У другому таймі команда Луческу спробувала відіграти хоча б один м'яч, а тренер вдався до тотальних кадрових перестановок. На жаль, зиску від цього було мінімум, Бенфіка не підпускала "господарів" до своїх воріт.

Вийшов на поле і Роман Яремчук, який є вихованцем Динамо. Роджер Шмідт дав українцю приблизно півгодини ігрового часу, однак форвард особливо нічим не запам'ятався.

Що далі

Динамо програє з рахунком 0:2 і тепер залишається з мінімумом шансів на прохід далі. Матч-відповідь пройде у Лісабоні 23 серпня. Там команді Мірчі Луческу треба перемагати у два чи більше голів.