В парі Динамо – Бенфіка визначатиметься команда, яка зіграє на груповому етапі Ліги чемпіонів. В минулому сезоні обидва клуби зустрілися саме в групі ЛЧ. Перший матч в Києві закінчився без голів, а в Лісабоні виявилася сильнішою саме Бенфіка. При цьому перший гол в цьому матчі забив вихованець Динамо Роман Яремчук.

До теми У киян ніхто не вірить: прогноз на матч Динамо – Бенфіка у кваліфікації Ліги чемпіонів

За годину до початку матчу тренери визначилися зі стартовими складами.

• Динамо: Бущан, Дубінчак, Попов, Забарний, Кендзьора, Шепелєв, Шапаренко, Андрієвський, Буяльський, Циганков, Бєсєдін
  • Бенфіка: Влаходімос, Грімальдо, Морато, Отаменді, Жилберту, Флорентіно, Жоау Маріо, Фернандеш, Нерес, Рафа Сілва, Гонсалу Рамуш

У Динамо варто відзначити відсутність в старті капітана команди Сидорчука, який пропускатиме цей матч через дискваліфікацію. Також не зіграє і Гармаш з тієї ж причини.

Щодо Бенфіки, то на поле повернувся Нерес. Гравець грав у перших матчах за "орлів", але потім пропускав матчі через травму. Це гравець, який на початку 2022 року перейшов до донецького Шахтаря. Але через війну так і не зіграв за команду жодного офіційного матчу. Щодо українця Романа Яремчука, то він цей матч розпочне в запасі.

Динамо в цьому матчі зіграє в домашньому комплекті форми – біло-блакитному. Бенфіка теж зіграє у традиційних кольорах – у червоному.

Онлайн-трансляція матчу Динамо – Бенфіка

Команди вийшли на поле. Лунає гімн Ліги чемпіонів.

Варто відзначити, що в трансляції вказано, що на лівому фланзі атаки в Динамо гратиме Шепелєв. Натомість на сайті Динамо – що там гратиме Буяльський.

1'. Матч розпочався. Гравці Бенфіки розвели м'яч з центру поля.

2'. М'яч під контролем гравців Бенфіки. Кияни ніяк не можуть його ні відібрати, ні втримати.

3'. А от і перший удар від Бенфіки – Рамуш отримав пас у штрафному та пробив. Але пробивав з гострого кута, і не влучив в рамку.

6'. Після двох поспіль кутових – черговий удар по воротах Динамо. Цього разу від захисника Отаменді. Вище воріт.

8'. А от і небезпечний момент від Динамо. Андрієвський зумів віддати пас на фланг на Циганкова в прорив. А вже звідти Віктор прострелив на Бєсєдіна. З першої спроби пробити повз голкіпера форвард не зумів. Так ще й арбітр зафіксував офсайд.

9'. Гол у ворота Динамо. Жилберту забив, пробивши в кут воріт після скидки від партнера. М'яч пролетів поміж ніг Шепелєва, і Бущан лише кінчиками пальців зачепив його, але не відбив.

До слова, він забивав і в попередньому матчі між командами в Лісабоні.

Відео голу Жілберту у ворота Динамо

11'. Динамо мало не зрівняло рахунок. Але знову голкіпер відбив. Цього разу після удару Циганкова.

15'. Штрафний для Бенфіки. Але Дубінчак головою виніс м'яч після навісу.

19'. Енцо Фернандеш збив Дубінчака, який вирішив піти в дриблінг. Обійшлося без жовтої картки. Після розіграшу штрафного Динамо заробило право на кутовий.

24'. Небезпечно пробивав Жоау Маріу. Бущан міг і не дотягнутися до м'яча, якби той летів у ворота.

28'. Зупинка в грі. В боротьбі Жилберту та Бєсєдіна гравець Бенфіки отримав пошкодження. Але продовжив гру.

33'. Знову Бенфіка пресингує гравців Динамо мало не біля їх штрафного майданчика.

34'. Небезпечний момент у виконанні гравців Динамо. Дубінчак вирішив піти вперед по флангу, після чого перевів м'яч на інший фланг. Буяльський пропустив його, і м'яч долетів до Циганкова, який був вільним. Віктор зумів "прибрати" суперників, після чого пробив. І м'яч пролетів поруч зі штангою, але не в ворота.

37'. Динамо пропускає вдруге. Рамуш після помилки гравців Динамо. Циганков віддав невдалий пас назад на Попова. Але м'яч перехопив Нерес. Він намагався обіграти Попова в штрафному, але не зумів. Та поруч опинився Рамуш без жодної опіки, і він в дотик пробив по воротах.

40'. Андрієвський отримав жовту картку. Сфолив проти Рафи Сілви.

40'. Нерес пробивав з гострого кута під дальню штангу. Небезпечно, але мимо.

45+1'. Буяльський не встиг на закидання у штрафний майданчик.

45+1'. Кінець першого тайму.

46'. Другий тайм розпочався.

48'. Нерес знайшов можливість для удару. Але Бущан з другої спроби таки впіймав м'яч.

50'. Динамо мало не отримало пенальті у свої ворота, коли Попов збив у штрафному Рафу Сілву. Але після перевірки VAR арбітр пенальті не призначив.

57'. Буяльський отримав пас у штрафний майданчик, але обробити м'яч не зумів.

58'. Простріл у штрафний Бенфіки. Але Грімальдо встиг вибити м'яч на кутовий.

63'. Роман Яремчук виходить на поле. Він замінив Рамуша. Також Енріке Араужу замінив Нереса.

63'. Подвійна заміна і в Динамо Вівчаренко та Караваєв замінили Дубінчака та Циганкова.

64'. Яремчук з перших секунд перебування на полі починає створювати моменти.

67'. Караваєв міг скоротити відставання в рахунку. Він отримав закидання у штрафний, прийняв м'яч і намагався пробити. Але Влаходімос вчасно вийшов з воріт та заблокував удар.

70'. Ще один автор голу покинув поле – замість Жилберту вийшов Ба.

73'. Ще одна подвійна заміна в Динамо – за головну команду дебютує Царенко, який замінив Шепелєва. А Ванат вийшов замість Бєсєдіна.

76'. Царенко дізнається, що таке "дорослий" футбол. В один з моментів він просто відлетів після того, як Отаменді вибив м'яч, який віддали півзахиснику.

80'. Луческу вирішив замінити центрального захисника – замість Попова вийшов Сирота.

82'. Голкіпер Бенфіки врятував команду від пропущеного голу. Караваєв пробивав з-під Отаменді. І там навіть був незначний рикошет. Але голкіпер у трибку відбив м'яч, який летів у ворота.

84'. Рафа Сілва вирішив пробити здалеку. Але више воріт. І одразу покинув поле, уступивши місце Шикіньо.

85'. Після декількох рикошетів у штрафному майданчику, пробивав Ванат. Але Отаменді в останній момент заблокував удар.

90'. Арбітр додав три хвилини до основного часу.

90+3'. Все, фінальний свисток. Поразка 0:2.