20 травня в американському Лас-Вегасі відбудеться довгоочікуваний поєдинок, в якому зустрінуться абсолютний чемпіон легкої ваги Девін Хейні та колишній король дивізіону Василь Ломаченко. Цей бій стане останнім шансом українського боксера втілити свою найзаповітнішу мрію – стати абсолютом.

До теми Просте рішення для людей, які люблять свою країну, – Ломаченко про відмову від бою з Камбососом

Хейні: Ломаченко потрапив у пастку

24-річний Хейні вважається фаворитом битви проти вікового Ломаченка. Напередодні бою американець пообіцяв пришвидшити вихід на пенсію дворазового олімпійського чемпіона.

Я його прикінчу. Завершу його кар'єру. Поб'ю його так, що він ніколи не буде колишнім. Завершу його главу у боксі. Вже давно ганяюсь за цим боєм. І він нарешті відбудеться. Це шах та мат! Він потрапив у мою пастку. Я б побив його де завгодно. Навіть в Україні. Готуємось до найкращої версії Ломаченка. Вивчаю його найкращі бої. Василю, тобі час на вихід. Прощавай!,
– заявив Хейні.

Тож абсолютний чемпіон світу пообіцяв завершити еру в боксі Василя Ломаченка. Зрозуміло, що "Мрія" гучними заявами намагається привернути більше уваги до поєдинку. А от чи вдасться йому виконати свою обіцянку – дізнаємося 20 травня.

Нагадаємо, що Хейні чекав зустрічі з Ломаченком з 2019 року. Американець здобув на профі-рингу 29 перемог у 29 поєдинках, в тому числі 15 нокаутом.