Тренер українця Андре Розьє підтвердив, що Сергій зробив вибір на користь чемпіона світу за версією WBC Чарло. Про це інформує boxingnews24.com.

Варте уваги: Український боксер Дерев'янченко дізнався гонорар за чемпіонський бій

Українець відмовив Альваресу

Повідомляється, що Сергій віддав перевагу стати чемпіоном світу за версією WBC, аніж битися з Альваресом, який хоче захищати пояс "регулярного" чемпіона за версією WBA в другій середній вазі.

Здається, що ми рухаємося у бік консенсусу. Я поки точно не знаю, але схоже на те, що ми наближаємося до молодої людини, прізвище якої починається на букву "Ч",
– сказав Розьє.

Хто такий Чарло?

30-річний американець ставав чемпіоном світу у 1-й середній вазі, а нині є чинним володарем титулу WBC у середній вазі. Непереможний боксер провів 30 бої на професійному ринзі.

Тренер Сергія заявив, що йому буде складно стати чемпіоном світу у поєдинку з Альваресом.

Окрім того, він назвав сміттям пояс "регулярного" чемпіона WBA.

"Пояс, який він відібрав у Роккі Філдінга, – це сміття, він не рахується. Тому ми бажаємо завоювати справжній титул", – резюмував Андре Розьє.

Третя спроба Дерев'янченка стати чемпіоном

  • Сергій має дві невдалі спроби завоювання титул IBF у середній вазі. Вперше українець вийшов на титульний бій у жовтні 2018 року.
  • Дерев'янченко програв Деніелю Джейкобсу.
  • Та вже за рік Сергій отримав другий шанс. Він мав зустрітися з Альваресом, але команди не домовилися про бій.
  • IBF оголосила титул вакантним і суперником Дерев'янченка призначили зіркового Геннадія Головкіна.
  • Хоча українець побував у нокдауні вже в першому раунді, протягом поєдинку саме він домінував. Перемогу суперечливим рішенням суддів віддали Головкіну.