Ель Пасо, за який виступає Денис Костишин, здолав Сан-Дієго Лоял з рахунком 2:1. Саме українець приніс перемогу своєму колективу, пише 24 Канал.

Варте уваги П'ятою на останніх хвилинах: голкіперка неймовірним голом врятувала свою команду – відео

Приносить свій результат

Денис Костишин зміг відзначитися у матчі другого за силою дивізіону США. Український півзахисник записав м'яч на свій рахунок за рахунку 1:1. На 65-ій хвилині зустрічі Костишин та його партнери по команді провели хорошу комбінацію, завдяки якій Денис опинився в карному майданчику суперника. Українець у свою чергу без зайвих проблем переграв ворожого голкіпера та оформив перемогу для своєї команди. За три хвилини Дениса замінили.

Костишин вдруге забив у футболці Ель Пасо за 7 проведених поєдинків. Також на рахунку українського футболіста ще є один асист.

Переможний гол Дениса Костишина (2:40):

Виступи українського півзахисника

• Свій футбольний шлях Денис розпочав у стані Дніпра, та заявив про себе уже у футболці ковалівського Колоса, під керівництвом свого батька Руслана Костишина. За "хліборобів" гравець провів 75 матчів та забив 12 голів.
  • Тільки-но приєднавшись до Олександрії у 2022-му році, Денис прийняв неочікуване рішення задарма переїхати до другого дивізіону чемпіонату США.
  • Костишин виступав за молодіжні збірні України, проте до основної команди дістатись йому поки що ще не вдалось.