Белла Біксбі п'ятою забила гол на останніх хвилинах матчу. Голкіперка вирвала нічию для свого колективу та стала героїнею зустрічі.

Варте уваги Барселона з 15-річним дебютантом розтрощила Бетіс в матчі Ла Ліги: відеоогляд

Футбол – емоції

Божевільний поєдинок між жіночими командами Портленд Торнс і Енджел Сіті, які виступають у американській лізі. завершився із рахунком 3:3, проте господарі до останнього тримали інтригу у зустрічі. Свій фінальний гол у матчі Портленд забив аж на 90+7-ій хвилині поєдинку, цим самим шокувавши усіх навколо – від суперників до фанатів, які оскаженіли, побачивши таке на власні очі.

Та от ще більшого курйозу даній ситуації додає те, що рятівним голом відзначилась голкіпера Портленда Белла Біксбі. Воротар вирішила піти та допомогти своїй команді реалізувати останній шанс у зустрічі – кутовий удар. І Беллі це вдалось. Голкіперка Енджел Сіті не змогла зафіксувати м'яч, чим і скористалася Біксбі, п'ятою пробивши у пустий ствір воріт.