Гра закінчилася "сухою" нічиєю 0:0. Українець провів на полі 90 хвилин та мав чудовий шанс забити, проте влучив у поперечину.

Позитивна оцінка від Де Россі

Після фінального свистка гру Артема Довбика оцінив головний тренер Роми Даніеле Де Россі. Він залишився задоволений дебютом українця та впевнений, що форвард заб'є чимало голів за свою нову команду.

Це був непростий матч для Довбика. Ми поставили його не в найкращі умови в першому таймі. У другому ж у нього вийшло дуже добре, він часто отримував м’яч і майже забив. У мене є відчуття, що він заб'є багато голів,
– сказав Де Россі.

Зазначимо, що протягом поєдинку Артем Довбик завдав три удари по воротах Кальярі, виграв дві з п'яти верхових дуелей і віддав 13 з 16 точних передач.

Нагадаємо, що наступний матч "вовки" проведуть 25 серпня проти Емполі. Гра відбудеться у Римі та розпочнеться о 21:45.