Данія вирвала путівку до другого раунду чемпіонату світу з хокею

4 травня 2011, 21:13

Збірна Данії в останній момент вирвала путівку до другого групового етапу чемпіонату світу з хокею, пристрасті якого продовжують вирувати у Словаччині. У вирішальному, третьому матчі стартової стадії “ютландці” спромоглись переграти Латвію.

Начхавши на статус аутсайдерів, данці відкрили рахунок, не встигла минути друга хвилина двобою. "З плеча" до шайби як слід приклався Медс Крістенсен. Прибалти спромоглись відігратись тільки у другому періоді. Коли Ціпуліс вдало підставив ключку під постріл Цібульскіса. Та хлопці у червоному встигли повернути перевагу у тій таки другій 20-хвилинці.

Автор першої шайби Крістенсен після сольного прориву оформив і дубль. Латвійці ж відповіли невідпорним результативним кидком Редліхса і отримали чудову нагоду вирвати вольову перемогу на останніх хвилинах третього періоду.

Та данці таки відстояли власні ворота у меншості зусиллями одного з героїв матчу Фредеріка Андерсена. Той відверто підхопив кураж, який після безрезультатного овертайму неабияк знадобився вже у серії булітів.

Андерсен парирував усі 4 удари суперників і за таких обставин шайба все того ж Крістенсена стала вирішальною. 3:2 - Данія піднімається на третю сходинку підсумкової турнірної таблиці групи D.