Начхавши на статус аутсайдерів, данці відкрили рахунок, не встигла минути друга хвилина двобою. "З плеча" до шайби як слід приклався Медс Крістенсен. Прибалти спромоглись відігратись тільки у другому періоді. Коли Ціпуліс вдало підставив ключку під постріл Цібульскіса. Та хлопці у червоному встигли повернути перевагу у тій таки другій 20-хвилинці.

Автор першої шайби Крістенсен після сольного прориву оформив і дубль. Латвійці ж відповіли невідпорним результативним кидком Редліхса і отримали чудову нагоду вирвати вольову перемогу на останніх хвилинах третього періоду.

Та данці таки відстояли власні ворота у меншості зусиллями одного з героїв матчу Фредеріка Андерсена. Той відверто підхопив кураж, який після безрезультатного овертайму неабияк знадобився вже у серії булітів.

Андерсен парирував усі 4 удари суперників і за таких обставин шайба все того ж Крістенсена стала вирішальною. 3:2 - Данія піднімається на третю сходинку підсумкової турнірної таблиці групи D.