У вівторок, 25 червня, відбудуться чотири зустрічі в рамках груп С та D на Євро-2024. Одна із них відбудеться у Мюнхені, де зійдуться між собою Данія та Сербія, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

В пошуках першої перемоги

Серби опинились на межі вильоту після перших турів. Команда Стойковича показала непогану гру проти Англії, але все ж суперник здобув перемогу на класі.

А ось проти Словенії "білі орли" навпаки ледь не зганьбились, вирвавши нічию в компенсований час. Тепер же для проходу у плей-оф Сербії необхідно брати три очки у Данії.

Самі скандинави випереджають суперника лише на одне очко, адже змогли не програти як Словенії, так і Англії. В цьому випадку підопічних Х'юлманда влаштує навіть нічия, адже словенці навряд чи обіграють у паралельній зустрічі англійців.

Це дозволить Данії вийти у плей-оф за другого місця на Німеччину. Єдиною втратою скандинавів є травма неосновного Ділейні, а от Сербія вже має обходитись без одного зі своїх лідерів Костича.

Орієнтовні склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Данія – Сербія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Данія – Сербія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Матч завершено!

Сербія вилітає з Євро-2024, Данія виходить в 1/8 фіналу з другого місця.

90+4 хвилина

Паралельний матч між Англією та Словенією завершився нічиєю 0:0. Це свідчить про те, що Данії достатньо нічиєї для виходу в 1/8 фіналу з другого місця.

90 хвилина

Рефері компенсував 5 хвилин до другого тайму.

83 хвилина

Жовта картка за емоції: Мітрович упав у штрафному данців і дуже розізлився, що арбітр не свиснув.

81 хвилина

Влахович на лівому фланзі штрафного залишив м'яч партнеру, той намагався котити в дальній, але не влучив.

74 хвилина

Подача кутового з правого флангу від Сербії до загострення не призвела.

66 хвилина

Після навісу з кутового Вестергор пробив головою і м'яч прилетів у руки Райковичу!

60 хвилина

Еріксен у зоні перед штрафним в один дотик пробив над воротами.

56 хвилина

Подача штрафного з правого флангу від Еріксена полетіла на голову захиснику.

53 хвилина

М'яч залітає у ворота Данії, проте лайнсмен підіймає прапорець – офсайд.

Другий тайм розпочався!

Чи побачимо ми забиті м'ячі в другій 45-хвилинці?

Перший тайм завершено!

Сербія та Данія пішли на перерву за нулів на табло.

43 хвилина

Сербія не змогла нічого створити з подачі кутового з лівого флангу.

39 хвилина

Після відскоку Вінн від лінії штрафного пробив набагато вище воріт.

32 хвилина

Удар низом із правого флангу штрафного під ближню стійку від Гейлунна забрав Райкович.

28 хвилина

Вінн грубо зіграв проти Павловича, за що отримав жовту картку.

23 хвилина

М'яч залітає у ворота Сербії, проте рефері зафіксував напад на голкіпера. Гол не зараховано.

22 хвилина

У Данії був небезпечний кутовий. У штрафному майданчику сербів виникла паніка, проте Райкович та захисники обійшлися переляком.

19 хвилина

Райкович забрав на дальній подачу кутового з лівого флангу від Еріксена.

13 хвилина

Лукич віддав засильну передачу на хід Живковичу лівим флангом.

10 хвилина

Живкович не наздогнав передачу на хід до лівого флангу атаки від Лукича.

6 хвилина

Еріксен зі штрафного з правого флангу зіграв низом до чужих володінь, а Вінд із розвороту пробив до рук воротарю.

4 хвилина

Перша жовта в матчі: Нікола Міленкович вчергове фолить і отримує справедливий "гірчичник".

Матч розпочався!

Рефері дав стартовий свисток. Сербії потрібна лише перемога, Данію може влаштувати нічия.

Стартові склади на матч Євро-2024 між Данією та Сербією

Данія: Шмейхель, Й. Андерсен, А. Крістенсен, Вестергор, Бах, Юльманн, Хейбьєрг, Меле, Еріксен, Хойлунд, Вінн.

Сербія: Райкович, Павлович, Міленкович, Велькович, Живкович, Гудель, Ілич, Міяйлович, Лукич, Самарджич, Мітрович.