У Франції цього вікенду проходять матчі 1/32 фіналу місцевого Кубка. Відомий клуб Бордо, за який виступає хавбек збірної України Данило Ігнатенко, продовжує свій рух турніром, пише 24 канал.

До теми Батько гравця збірної України отримав важке поранення під Бахмутом: у якому стані військовий ЗСУ

До цього жирондинці пройшли вже двох опонентів: спочатку в серії пенальті був вибитий Кане-ан-Руссійон, а пізніше мінімально переграний Ангулем. Цього разу Бордо знову випав представник аматорського чемпіонату Антант Саннуа.

Андердоги відкрили рахунок у першому таймі та були близькими до перемоги. Проте в середині другого тайму Бордо зрівняв рахунок як раз зусиллями Данила Ігнатенка.

Після подачі з кутового хавбек від душі злету приклався до м'яча та відправив його у дальній нижній кут. Зрештою гра дійшла до серії пенальті, де Бордо був більш точним (4:2). До слова, один із ударів реалізував саме Данило.

Відео голу Ігнатенка:

Відзначимо, що у жирондинців не найкращим чином йдуть справи у Лізі 2. Команда після 19-ти турів посідає 13 місце і до зони потрапляння у плей-оф за підвищення аж сім балів.

До слова, для Ігнатенка це перший гол з жовтня 2022 року. Цього сезону 26-річний хавбек є гравцем основи Бордо, але у 16-ти матчах другого дивізіону відзначився лише одним асистом.