"Даллас" полоскотав нерви "Анахайму" у матчі Національної хокейної ліги

20 грудня 2011, 10:02

Хокейний трилер у Техасі. "Даллас Старс", полоскотавши нерви вболівальникам, таки зуміли здобути перемогу над "Анахаймом".

До початку другого періоду "зірки" вже вигравали із розгромним рахунком, тричі запаливши ліхтар за воротами гостей із Каліфорнії. Однак далі в грі мало не стався перелом.

Ще до завершення 20-хвилинки "качки" рахунок зрівняли. Відзначимо гол і результативну передачу Тііму Селянне. Завдяки ним фінський форвард піднявся на 22 місце в таблиці бомбардирів НХЛ усіх часів, із чинних хокеїстів Селянне поступається лише Яроміру Ягру.

Однак героїзм ветерана "Анахайму” не допоміг. У завершальному періоді влучні кидки Райдера та Нюстрема забезпечили "Далласу" перемогу - 5:3.

Інші матчі NHL:

"Бостон Брюїнс"-"Монреаль Канадіенс" – 3:2.

Схід: "Філадельфія", поступившись "Колорадо" в серії булітів, пропустила "Брюїнс" поперед себе. Руслан Федотенко і його "Нью-Йорк Рейнджерс" тут на четвертому місці.

Захід: Лідером регулярного чемпіонату залишаються "Чикаго Блекхоукс". У своїх дивізіонах домінують також "Міннесота" та "Даллас". "Детройт", здолавши "Едмонтон", піднявся на четверту позицію.