До початку другого періоду "зірки" вже вигравали із розгромним рахунком, тричі запаливши ліхтар за воротами гостей із Каліфорнії. Однак далі в грі мало не стався перелом.

Ще до завершення 20-хвилинки "качки" рахунок зрівняли. Відзначимо гол і результативну передачу Тііму Селянне. Завдяки ним фінський форвард піднявся на 22 місце в таблиці бомбардирів НХЛ усіх часів, із чинних хокеїстів Селянне поступається лише Яроміру Ягру.

Однак героїзм ветерана "Анахайму” не допоміг. У завершальному періоді влучні кидки Райдера та Нюстрема забезпечили "Далласу" перемогу - 5:3.

Інші матчі NHL:

"Бостон Брюїнс"-"Монреаль Канадіенс" – 3:2.

Схід: "Філадельфія", поступившись "Колорадо" в серії булітів, пропустила "Брюїнс" поперед себе. Руслан Федотенко і його "Нью-Йорк Рейнджерс" тут на четвертому місці.

Захід: Лідером регулярного чемпіонату залишаються "Чикаго Блекхоукс". У своїх дивізіонах домінують також "Міннесота" та "Даллас". "Детройт", здолавши "Едмонтон", піднявся на четверту позицію.