До чергового змагального дня Україна підходила з трьома нагородами. Дві срібні медалі та "бронза" на рахунку Каміли Конотоп у вазі до 59 кілограмів.

Читайте також Українка отримала золоті медалі чемпіонату Європи після дискваліфікації росіянки через допінг

Дебютна медаль Манєвської

У фіналі змагань у ваговій категорії до 87 кілограмів Україну представляла Анастасія Манєвська. Уроджениця Запорізької області у першій спробі у ривку взяла вагу 106 кілограмів. Наступні дві спроби Анастасії були невдалими. Спортсменка намагалася підняти штангу вагою 108 кілограмів.

Цей результат дозволив українці здобути бронзову нагороду. До речі, це дебютна медаль для Анастасії на рівні чемпіонату світу. На жаль, позмагатися за ще одну нагороду спортсменка не змогла.

Під час виконання останньої спроби Манєвська травмувала плече. Через прикру травму 24-річна важкоатлетка не змогла взяти участь у змаганнях з поштовху.

Чемпіонкою світу у двоборстві у ваговій категорії до 87 кілограмів стала Ло Їн-Юань з Тайваню. Її сумарний результат становить 245 кілограмів.

Україна на ЧС-2023

  • Таким чином, на рахунку збірної України тепер 4 нагороди: два "срібла" та дві "бронзи". У медальному заліку наша команда посідає 18-те місце.
  • Наступний фінал за участю представника України відбудеться у неділю, 17 вересня. У ваговій категорії до 109 кілограмів за медалі боротиметься Олег Ганзенко.